picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Nieruchomości > Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Szukam ofert mieszkań na wynajem w Warzawie

Jak znacie jakąś stronę z ogłoszeniami o mieszkaniach na wynajem w Warszawie to dajcie znać, gdzie warto będzie zaglądać, żeby ewentualnie coś sensownego dla siebie wybrać.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Faktycznie przy współpracy z agencjami będzie wygodniej. Powiesz jakiego mieszkania szukasz a oni będą pod tym kątem wybierać dla Ciebie oferty. Pytanie jednak jakie koszty będą się wiązały z taką właśnie pomocą.

TomekK

Posty: 2

 
Możliwości jest sporo, trzeba też mieć trochę czasu, by przeglądać te różne serwisy, w których ogłoszenia się pojawiają, by znaleźć coś dla siebie w niezłej cenie.

grudziec55

Posty: 3

 
Niestety agencje walą sobie takie prowizje, że to masakra, więc jak da się coś przy ograniczonych kosztach zorganizować to na pewno będzie to dobre rozwiązanie.

yarofe

Posty: 8

 
Wiele tych atrakcyjnych mieszkań jednak mają agencje u siebie w ofercie więc czasami nie będzie opcji i trzeba wynająć z agencją. Na pewno trzeba trochę czasu, by to faktycznie odpowiednie dla siebie mieszkanie wybrać, znaleźć.

dedekky

Posty: 11

 
W serwisie Wynajem22.pl pojawia się sporo ofert z mieszkaniami w Warszawie i koszty są niższe niż przy biurze nieruchomości standardowym, ponieważ nie trzeba będzie płacić przy podpisaniu umowy prowizji, ale płaci się jednorazowo 300 złotych i dostaje się dostęp do ofert.

Miki

Posty: 5

 
Minus agencji to na pewno prowizja, którą trzeba zapłacić, ale są też plusy bo jednak będzie to spora wygoda, gdy nie trzeba tych wszystkich ogłoszeń przeglądać.

dof77

Posty: 22

 
Oczywiście jak się da to warto wynajmować bez agencji, żeby nie płacić prowizji, natomiast nie zawsze będzie to możliwe. Trzeba po prostu przeglądać różne serwisy z ogłoszeniami.

Grabow12

Posty: 10

 
Faktycznie jeśli chodzi o agencje to te prowizja to jednak przesada, natomiast czasem faktycznie nie ma innej opcji i trzeba coś brać z agencją bo inaczej nie uda się znaleźć atrakcyjnego mieszkania.

edmundzio

Posty: 16

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie. Natomiast przy pomocy agencji automatycznie trzeba się liczyć z tym, że to generuje koszty.

Black_Riot

Posty: 7