picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Darmowe mp3

Darmowe mp3

Mam pytanko o mp3 za darmo, stronę gdzie można posłuchać muzy i bez naprawdę żadnych opłat pobrać ją. Mam wrażenie, że jest takich mało, a jak są to nic w zasadzie sensownego na nich nie ma.

Mr Boks

Posty: 5

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, którą polecaliście i faktycznie jest sporo darmowych mp3, które są warte uwagi i downloadu.

POGROMCA_KELT

Posty: 21

 
Szukamy darmowych mp3 a może koszta ściągania wcale nie są aż takie duże? Jakbym trafiła na dobrą stronkę to na pewno mogłabym te parę złotych zapłacić, tylko żeby mieć pewność, że jakość jest dobra.

jarostt

Posty: 7

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, którą polecaliście i rzeczywiście jest sporo darmowych mp3, które są warte uwagi i downloadu.

dziubbek56

Posty: 13

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, że później trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

Poison76

Posty: 18

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

Kitas

Posty: 13

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, dlatego polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

dobryjoy

Posty: 10

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu zwłaszcza przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów naturalnie nie należy:)

deberty56

Posty: 12

 
Właściwie to trudno znaleźć w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem znaleźć coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bowiem trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, iż kiedykolwiek będzie w przeciwnym razie.

marcinmg

Posty: 21

 
Tak czy inaczej jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to szukamy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, że nic nie ma, bo jest.

Funtus009

Posty: 13