picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Dobra przychodnia Koszalin

Dobra przychodnia Koszalin

W jaki sposób typujecie dobre przychodnie lekarskie? Co najpierw sprawdzacie, czym się kierujecie przed wyborem?

Kremussi

Posty: 1

 
Mój syn z ciężkimi brakami w motywacji trafił do psychiatry w http://www.przychodnia-clinika.pl i prawdopodobnie farmakologia uratowała mu życie. Od razu blask do oczu powrócił. To nawet trudno powiedzieć. Jeżeli macie Państwo podobny problem w domu to bardzo polecam jednak poszukać pomocy u profesjonalistów, nawet w przypadku stania w kolejce. I tak się opłaca.

KKatia

Posty: 28

 
Na dobrym sprzęcie USG robią w Koszalinie w przychodni http://www.przychodnia-clinika.pl. Kontaktuj się z panią Joanną Staniewicz. Dobrze opisuje badania, od razu mówi, co jest, cierpliwa i dokładna. Życzyłabym sobie takiej diagnostyki właściwie w każdym przypadku. Pozdrawiam.

Gumis

Posty: 3

 
Wysoko oceniam z nimi współpracę. Ludzie tam czasami narzekają, że telefon zajęty, czy kolejka, ale to nic, jeżeli lekarze naprawdę poważnie podchodzą do pacjenta, a tak jest.

Warszawiak

Posty: 21

 
Całą rodziną się leczymy w http://www.przychodnia-clinika.pl, akurat mamy najbliżej, bo tam na osiedlu mieszkamy, ale dobrze trafiliśmy. Oczywiście na wizyty prywatne najszybciej się dostaniesz, a z NFZ bywa różnie, ale to wina systemu, a nie samej przychodni. Co do jakości obsługi to lekarze świetni, najczęściej wiele lat specjalizacji i poważne praktyki. Skład zróżnicowany.

enzoteq

Posty: 17

 
Moja mama miała dziwne bóle i nikt nie potrafił zdiagnozować. Udało się dopiero u neurologa http://www.przychodnia-clinika.pl. Neurologa akurat na wysokim poziomie, bo widać, że lekarz ma poważne rozeznanie w większości obszarów. Potwierdzaliśmy oczywiście na diagnostyce wszystko, ale już wstępna diagnoza zasugerowała, że to jednak problem neurologiczny, a nie żaden inny. To już pomaga się przygotować do dalszych działań.

deksta84

Posty: 9

 
Mi pomogło jeszcze założenie teczki ze wszystkimi obrazami, diagnostyką, opiniami lekarzy i podobnymi kwestiami. Zawsze noszę, nawet do rodzinnego taki pakiet i przy wywiadzie lepiej coś odszukać bezpośrednio.

TomekK

Posty: 3

 
No mnie akurat wkurzały teleporady, ale jednak jeszcze prawdziwi lekarze w branży zostali. Oby najdłużej.

Mnert67

Posty: 6

 
Raczej się nie kieruj opiniami z Google, jeżeli patrzysz na http://www.przychodnia-clinika.pl, bo na pewno zaniżone przez konkurencję. Teraz ludzie masowo chodzą i zajmują kolejki, ale i tak warto moim zdaniem cierpliwie poczekać. To jest jedna z tych przychodni, która w ostatnich latach mocno się rozwinęła, nawet pod kątem specjalizacji w Koszalinie.

Sarenka

Posty: 10

 
Solidny zespół lekarzy specjalistów znajdziesz w http://www.przychodnia-clinika.pl, laryngologów mają dobrych i audiologów. Byłam tam przed założeniem aparatu słuchowego. Mam model, który pasuje akurat do kanału w uchu i mi w ogóle nie przeszkadza na co dzień. W ogóle bym nie wiedziała o tej wadzie, gdyby nie czysty przypadek dosłownie.

namedal6

Posty: 6