picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kredka i cień do oczu, makijaż dla kobiety

Kredka i cień do oczu, makijaż dla kobiety

Od dłuższego czasu próbuję dobrać dla siebie odpowiedni lakier do paznokci..Gdzie mają fajny wybór takich markowych lakierów w przystępnej cenie?

xacax

Posty: 14

 
To musiałabym zagadać do mojej siostry, ona jest oblatana we wszystkim co dotyczy make up-u. Nawet ma w planie się uczyć w tym zawodzie, także ona powinna wiedzieć jak się malować, jakich kosmetyków używać i gdzie dostać.

Francuz

Posty: 18

 
Testuję ostatnio lakier od Diora i naprawdę jest ekstra. Super intensywny kolor, rewelka. Także jakbym miała polecać lakiery do paznokci to tylko od nich!

Koktus

Posty: 19

 
Ech, ja to się strasznie nie lubię malować. Dla mnie to prawdziwa męką...no ale trzeba, mus to mus, inaczej na dwór nie wyjdę ! ;-) Co do sklepów, to kupuję głównie w marketach, tam czasami są jakieś fajne promocje.

Black_Riot

Posty: 11

 
Na pewno fajnie byłoby trafić na tani sklep z markowymi rzeczami, ale nie wiem za bardzo gdzie szukać. Ostatnio przeglądam trochę sklepów, chyba z pół nocy siedziałam w necie, ale nic ciekawego nie wynalazłam :PP

Duzyyy45

Posty: 18

 
Nie wiem co tutaj Ci napisać. Sama w sumie szukam od dłuższego czasu jakiegoś sensownego sklepu, bo już mnie te ceny coraz bardziej męczą. A ja w sumie codziennie się maluję, także zużywają mi się kosmetyki w tempie ekspresowym...

Ananasek

Posty: 17

 
Ja mam problem z doborem odpowiedniego lakieru do paznokci. Próbowałam różnych firm i kolorów, ale jakoś żaden mi do końca nie podpasił...;P Taka już wybredna jestem ;P

serum45

Posty: 9