picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jak ocenialiście sprzęt sportowy do domu przed wyborem i na jakich elementach trzeba się skupić najbardziej?

Kitas

Posty: 1

 
Co ty, na drążku jeszcze nie dam rady robić, więc nawet wolnostojący odpada tak naprawdę. Chyba pójdę w temat ławeczki, może poręczy treningowych, bo jednak to już jakieś siłowe podstawy.

Darjusa

Posty: 7

 
Spoko ławeczka, jak potrzebujesz https://www.k-sport.com.pl/product-pol-256-Lawka-skladana-REGULOWANA-ze-stojakami-skos-dolny-gorny-KSSL110.html, z dużą regulacją i stabilna. Kupiłem na przecenie, około 500 złotych zapłaciłem i była bezpłatna przesyłka. Najwyżej oceniany producent amatorskiego sprzętu sportowego, ale to nie jest sprzęt amatorski, tylko normalnie spotykany nawet na siłowniach, także można brać w ciemno.

Pondz45

Posty: 3

 
Tak naprawdę to aeroby możesz uzupełnić bez bieżni przecież, wystarczy jakiś stepper, czy coś takiego i robisz coś z systemów fitness. Po co Ci, aż tak bieganie potrzebne? Ale to tak na marginesie.

Marioleczka

Posty: 6

 
Street workout tylko, a zajawkę złapałem przez filmiki motywacyjne amerykańskich sportowców. Co tam się dzieje w treningu masą ciała to głowa mała. Wziąłem coś takiego do ogrodu https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Sprzet-Zewnetrzny_Street-Workout-251.html i też walczę. Znacznie lepiej sylwetka wygląda. Nie jest lekko, ale konstrukcja stabilna całe szczęście.

Dragon

Posty: 2

 
Producent sprzętu sportowego bardziej na użytek domowy, wszystko opatentowane, dość oryginalne rozwiązania https://www.k-sport.com.pl, w których chodzi przede wszystkim o prawidłową asekurację trenującego człowieka. Mam od nich kilka rzeczy, długa gwarancja, program lojalnościowy, bezpłatna przesyłka szybko wchodzi, właściwie chyba przy każdym zakupie.

Januszek

Posty: 13

 
Ten producent o tyle dobry, bo dostarcza wszystko z zestawem do samodzielnego montażu. Paczki też ważą najczęściej tyle, że samodzielnie to pownosisz. Niesamowicie ważna sprawa.

Iwona3

Posty: 3

 
Dobry drążek dla początkujących https://www.k-sport.com.pl/product-pol-187-Drazek-treningowy-do-podciagania-stacjonarny-do-cwiczen-porecz-KSSL060-DIP.html?rec=102855107, bo możesz nawet częściowo się asekurować boczną belką powiedzmy. U mnie całkiem nieźle to się sprawdziło, przy budowaniu formy. Ewolucje wychodzą na tej konstrukcji dość intensywne. Poręcze dodatkowo, więc ręce wytrenujesz, trochę miejsca na ciężary, przenoszenie i montaż to absolutny banał. Polecam, bo za mniej niż 500 złotych masz sprzęt treningowy na lata. Albo w domu na tym robisz, albo gdzieś podpinasz do podłoża i stabilizujesz, tyle.

quwejt

Posty: 9